Proč My

HTS tentiQ je celosvětový lídr v rámci mobilních konstrukcí. Značka, které můžete důvěřovat a na kterou se můžete vždy spolehnout.

Společnost jedinečným způsobem kombinuje poslání rodinné firmy s maximálním zaměřením na inovace v rámci designu, ale i všech výrobních procesů.Nabídka

rozsáhlá a pestrá nabídka těch nejmodernějších mobilních řešení vyrobených kompletně v moderním německém závodě, který dokáže vyrobit týdně až 60 000 m ² nových konstrukcí, což umožňuje krátké dodací lhůty bez ohledu na rozsah zakázky.Globální dosah

iterní mezinárodní tým obchodníků působících po celém světě zajišťuje maximální podporu všem zákazníkům prakticky v každé zemi na planetě. Zakládáme si na prvotřídním zákaznickém servise, rychlé době dodání objednaného materiálu a celkové zákaznické podpoře.Inovace

neustálá inovace s využitím nových technologií, materiálů a procesů zajišťujících optimální design a výběr. Sortiment designů zahrnuje základní malé pagodové konstrukce až ty nejúchvatnější, jedinečné a plně přizpůsobené polotrvalé konstrukce. Pro projekty na míru je k dispozici specializovaný technický tým designérů CAD/CAM a konstrukčních inženýrů.Německá kvalita

všechny produkty jsou designovány a vyrobeny společností HTS tentiQ v Německu. Komponenty jsou vyráběny na CNC strojích a ručně dokončovány a certifikovány evropskými a mezinárodními standardy.

Shlédněte video


O Společnosti HTS tentiQ


Společnost HTS tentiQ založil v roce 2001 Heinz Röder, oborový inovátor, který do založení a rozvoje tohoto podniku vložil své zkušenosti a znalosti získané během téměř půl století.

Dnes je společnost HTS tentiQ považována za jedničku v oblasti dočasných konstrukcí, která poskytuje jeden z největších a nejpestřejších sortimentů dočasných a polotrvalých eventových stanů a dočasných konstrukcí v soukromém a veřejném sektoru po celém světě.

Společnost v současnosti zaměstnává více než 170 vysoce kvalifikovaných a vyškolených pracovníků v místě Kefenrod, z nichž většina působí ve společnosti HTS tentiQ již od jejích začátků. Patří sem také silný tým více než 50 odborníků na globální prodej, kteří jsou strategicky rozmístění po všech světových regionech a poskytují místní podporu, dodávku, distribuci a v případě potřeby další podporu zákazníkům.


Řešení na míru

Přizpůsobeno vašim požadavkům

Zobrazit


Historie

V dnešní době nová rodinná společnost HTS tentiQ působí na absolutní špičce v oboru návrhu a konstrukce dočasných stanových konstrukčních systémů pod vedením syna Heinricha Rödera, generálního ředitele Heinze Rödera, který založil svou novou společnost v roce 2001, čímž zajistil pokračování rodinné tradice do příští generace.


1959

Zahájení prvních obchodních aktivit rodiny Röder v oblasti stanů v souvislosti s pronájmem stanů s dřevěnou rámovou konstrukcí a krycí plachtou k používání jakožto vlastního inventáře společnosti určeného k pronájmu.

1961

Rodinný podnik Röder expanduje na trh s dodávkami svých stanů, které jsou nyní nabízeny k prodeji jiným společnostem, jež se zabývají pronájmem stanů.

1965

Dochází k rozvoji prvního výrobního sortimentu společnosti se zavedením oceli, která se používá jako hlavní materiál pro hlavní rámové komponenty namísto dříve používaných materiálů na bázi dřeva.

1975

Rozvoj a dostupnost extrudovaného hliníku v kombinaci s podstatným snížením hmotnosti, jež nabízí hliník v porovnání s ocelí, a s tím, že hliník je prezentován jako uživatelsky přívětivější materiál pro použití v konstrukci stavebnicových stanových systémů. Použití extrudovaného hliníku s sebou přineslo další výhodu spočívající ve využití integrovaných žlabů, které usnadnily významné konstrukční zlepšení za použití „kedrových“ žlabů pro zajištění střechy a zakrytí stěn za použití kedrových upevňovacích systémů, které znamenají, že nová konstrukce je skutečně stavebnicovým systémem.

1978

Nový hliníkový rám s kedrovým drážkovým systémem společně s neustále rostoucím sortimentem konstrukčních návrhů stanů se brzy stal úspěchem pro podnik rodiny Röder. Aby rodina Röder mohla ještě více těžit z rostoucí poptávky po těchto výrobkách, otvírá nový výrobní závod určený specificky pro hromadnou výrobu svých různých stanových systémů. Výrobní závod se nacházel v domovském městě rodiny Röder Wolferbornu, Büdingen, Německo.

1984

Neustálý rozvoj výrobků umožnil rodinnému podniku Röder, aby vynikl jako jeden z předních vedoucích subjektů na trhu, přičemž hlavní zaměření vývojového programu vedlo k návrhu, výrobě a uvedení prvního dvoupodlažního víceúrovňového stavebnicového stanu na světě, který si přesto zachoval demontovatelnou konstrukci – v současné době je možno se s tímto výrobkem setkat v četných aplikacích na celém světě.

1992

Heinz a Edwin Röder uvádějí svůj rodinný podnik, společnost RÖDER AG na německou burzu.

1993

Většinové vlastnictví společnosti RÖDER AG přebírá společnost Klöckner & Co AG. V této době se rodina Röder vzdává svého vlastnictví v dané společnosti.

1994

Heinz Röder finalizuje předání podniku společnosti Klöckner & Co AG a opouští společnost RÖDER AG.

2001

Po sedmi letech realizace jiných obchodních zájmů spouští Heinz Röder svou novou výrobní společnost RÖDER HTS High Tech Structures KG specializovanou na dočasné konstrukce a situovanou opět v oblasti Wolferbornu, Büdingen, Německo.

2002

RÖDER HTS KG otvírá první prodejní kanceláře ve Velké Británii a Francii.

2003

RÖDER HTS KG otvírá prodejní kancelář obsluhující region Středního Východu.

2004

RÖDER HTS KG získává průmyslový konkurenční podnik HÖCKER STRUCTURES, Bad Salzuflen, Německo. Strategická akvizice firmy HÖCKER STRUCTURES otevřela nové trhy a přidala nové výrobní řady k sortimentu výrobků nabízenému v dané době společností RÖDER HTS KG.

2005

RÖDER HTS KG a HÖCKER GmbH se formálně spojují do jednoho obchodního subjektu, který je znám pod názvem RÖDER HTS HÖCKER GmbH. V průběhu téhož roku se výrobní zařízení RÖDER HTS a HÖCKER STRUCTURES spojují do jednoho nově vytvořeného moderního ústředí a výrobního zařízení o ploše 42 000 m² situovaného v Kefenrodu v Německu.

2006

RÖDER HTS HÖCKER GmbH otvírá dceřinou prodejní kancelář v Singapuru.

2007

RÖDER HTS HÖCKER GmbH otvírá strategické prodejní kanceláře v Rusku a Indii.

2008

RÖDER HTS HÖCKER GmbH zavádí nový sortiment stanových systémů navržený tak, aby byl plně slučitelný s dalšími konstrukčními řešeními nabízenými jinými výrobci.

2009

Rodina Röder slaví 50 let působení v sektoru stanů na obchodní výstavě TENT-EXPO pořádané v roce 2009 společností RÖDER HTS HÖCKER GmbH. Ve stejném roce dochází k uvedení patentované hybridní rámové konstrukce na bázi kombinace uhlíkových materiálů a slitin.

2010

Oficiální spuštění patentovaného systému hybridních rámových konstrukcí na bázi kombinace uhlíkových materiálů a slitin – jedná se o lehkou a světově premiérovou stavebnicovou stanovou technologii se světlým rozpětím.

2011

Rodinná společnost RÖDER HTS HÖCKER GmbH je globálně zastoupena ve 32 zemích po celém světě. Společnost oznamuje pořízení 22 000 m² pozemků přiléhajících k současnému výrobnímu zařízení o ploše 42 000 m² – tato nová lokalita poskytne další prostor pro budoucí expanzi. První fáze by měla být dokončena v říjnu 2011 výstavbou 2 600 m² moderního zařízení pro výrobu krycích materiálů na bázi PVC

2012

Společnost RÖDER HTS HÖCKER GmbH založila vyhrazenou vojenskou a humanitární divizi nabízející novou specializovanou řadu lehkých, všestranných přístřešků s rychlou instalací, navržených ke splnění různých požadavků tohoto specializovaného sektoru.

2015

Je založena dceřiná společnost HTS Industriebau, která se specializuje na design a výrobu rychle instalovatelných ocelových konstrukcí.

2017

Společnost RÖDER HTS HÖCKER GmbH představuje svoji novou vojenskou divizi pod názvem HTS Rapid Deployment Shelters (HTS přístřešky s rychlou instalací) s novými samostatnými webovými stránkami.Design A Výroba

Přečtěte si více o našich rozsáhlých možnosteDESIGN A VÝROBAch designu a výroby a o našich zařízeních.

Přečtěte si více