Výrobky společnosti HTS tentiQ jsou navrhovány, vyvíjeny a vyráběny v našem výrobním zařízení s certifikací dle ISO 9001:2015, které se nachází v Kefenrodu v Německu.

Inovace a technologie jsou v popření filozofie společnosti s významnými investicemi do výrobního procesu, které jsou hnacím motorem našeho přetrvávajícího úspěchu. Tato politika neustálých investic zajišťuje, že společnost dosahuje soustavně vysokých úrovní kvality výrobků, efektivity a produktivity.

Klíčové silné stránky v oblasti návrhu a výroby

Náš závazek v oblasti kvality se odráží ve výrobkách, které navrhujeme a vyrábíme. Všechny výrobky společnosti HTS tentiQ procházejí podrobnou analýzou konstrukčních návrhů, která vám poskytuje úplné ubezpečení, že naše výrobky budou po celý svůj životní cyklus poskytovat vynikající výkonové parametry.

  • Společnost působí ze svého moderního výrobního zařízení o ploše 64 000 m², které je navrženo a postaveno specificky pro vysokokapacitní výrobu našeho širokého sortimentu dočasných konstrukčních systémů a výrobků z oblasti jejich příslušenství.
  • Zařízení má schopnost a kapacitu pracovat 24 hodin denně, což umožňuje výrobní výkon až 30 000 m² hotového výrobku – dočasných konstrukcí – týdně, což zajišťuje uspokojení vysoké poptávky po výrobkách a dosažení pevných dodacích lhůt v průběhu celého roku.
  • Naše rozsáhlé oddělení technického designu a konstrukční analýzy je plně vybaveno nejnovějším softwarem, včetně předních průmyslových aplikací, jako jsou AutoCAD a Strucad.
  • Silné odhodlání investovat do nové technologie umožňuje navrhování nových výrobků i navrhování zákaznicky uzpůsobených výrobků a naše projekty tak umožňují dosažení nejvyšších kvalitativních standardů a hodnotných konstrukčních řešení, která splňují náročné požadavky na přesnost.
  • Naše moderní výrobní zařízení sestává ze šesti účelových výrobních hal, přičemž každá z nich je plně vybavena pojízdnými mostovými jeřábovými systémy, jež umožňují hladký tok výrobku celým výrobním procesem od fáze surovin po hotový výrobek.
  • Všechny primární rámové komponenty (stojky, nosníky, vaznice a štítové rámové konstrukce) jsou vyráběny na jednom z pěti vysokorychlostních CNC strojích s 5 osami robotického typu (numerické počítačové řízení). Tyto zdokonalené výrobní metody nabízejí vysoký stupeň přesnosti obrábění, což vede k dokonale zkonstruovanému koncovému výrobku.
  • Všechny rámové komponenty podléhají přísným postupům kontroly kvality a konečné výstupní kontroly. Po konečné výstupní kontrole jsou výrobky zabaleny, opásány a připraveny k expedici zákazníkovi.

Kontaktujte nás

Videa o výrobě