Úvod

TENT-EXPO je světově uznávanou „interní“ každoroční výstavou pro sektor zajištění mezinárodních akcí a dalších dočasných konstrukcí. Ročníku se tato výstava stává výkladní skříní širokého sortimentu konstrukčních systémů se světlým rozpětím, jež jsou k dispozici od společnosti HTS tentiQ společně s výstavou nejnovějších inovací výrobků společnosti a výrobků z řad příslušenství. Tato událost rovněž přináší demonstrace výrobků a informativní exkurze po výrobním závodu společnosti HTS tentiQ.

Vedle výrobků společnosti HTS tentiQ tato výstava představuje též další přední dodavatele zařízení ze sektoru zajišťování různých akcí, kteří přicházejí z celého světa, aby zde vystavili své výrobky a prezentovali své služby. Mezi těmito firmami najdete například též dodavatele nábytku, softwaru pro pořádání akcí/vedení zásob, dodavatele vnitřních obkladů a vzduchotechnických systémů.

Návštěva výstavy je bezplatná a zahrnuje rovněž občerstvení a nápoje zdarma po celou dobu konání akce. Kromě toho společnost HTS tentiQ poskytne pro návštěvníky přijíždějící ze zahraničí bezplatné ubytování v hotelu a transfery z letiště na výstavu a zpět.

Tato událost se rozrostla a nyní přitahuje více než 2 000 návštěvníků po celé 4 dny konání. Akce je pořádána v průběhu měsíce listopadu na účelově vybudovaném výstavišti Wächtersbach v Německu.

Těšíme se na vás v roce 2020.

Heribert Decher, CEO

GalerieTENT-EXPO Address

HTS tentiQ TENT-EXPO
Messe Wächtersbach
Main-Kinzig- Strasse
D-63607, Wächtersbach
Germany

Contact Details

HTS tentiQ
Kefenrod, D-63699
Germany
Tel: +49 (0) 60 49 95 100
Fax: +49 (0) 60 49 95 1020
Email:  tentexpo@hts-tentiq.com